Töötajatel on kõrini kehvast kultuurist ja halbadest ülemustest

0
Töötajatel on kõrini kehvast kultuurist ja halbadest ülemustest
(Pildi krediit: SmartBriefi illustratsioon)

Töötajatel on kõrini ja nad jätkavad rekordilise tempoga vabatahtlikult töölt lahkumist. Rohkem kui 47 miljonit USA töötajat tegi seda 2021. aastal ja veel miljonid on seda teinud Alates aastast 2022.

Ja nad ei võta ühtegi tööd, mida nad näevad; nad on valivad. Tööstatistika büroo hiljutised andmed näitavad, et neid on olnud üle 11 miljoni töökoha saadaval iga viimase kolme kuu andmetega.

Hiljutine globaalne McKinsey uuring leidis, et 40% vastanutest lõpetab mõne järgmise kolme kuni kuue kuu jooksul suitsetamise. Neist 18% ütles, et nende kavatsused suitsetamisest loobuda on tõenäolisest kuni peaaegu kindlani.

McKinsey uuringust selgus ka, miks nii paljud töötajad on nõus töölt lahkuma. Enamik mängijaid, kes on loobumas, teatasid kolmest tegurist:

  1. 54% töötajatest ei tunne, et nende organisatsioon väärtustab
  2. 52% töötajatest ei tunne, et nende juhid väärtustavad
  3. 51% töötajatest ei tunne tööl ühtekuuluvustunnet

Pandeemia on muutnud seda, mida töötajad oma töökohtadelt, kolleegidelt ja ülemustelt ootavad. Töötajad on õppinud, et neil on hääl ja neil on valik.

Paljudele ärijuhtidele on selge, et kõigi põlvkondade töötajad väärivad ja soovivad töökohti, kus neid austatakse ja tunnustatakse nende ideede, jõupingutuste ja panuse eest iga päev.

Vana kooli juhtimis- ja juhtimistavad ei vasta uutele töötajate ootustele. Tegelikult on see vananenud käitumine töötajaid aastakümneid frustreerinud.

Selleks, et aidata töötajatel tunda, et nende organisatsioon ja ülemus on tõeliselt hinnatud ja hinnatud – ja tunda end teie töömeeskonda kuuluvana – võtab aega ja kavatsust. Lihtne lähenemine? Eraldage tund päevas, et mängijaid isiklikult tänada hästi tehtud ülesannete ja loomingulise probleemide lahendamise eest.

Keerulisem lähenemisviis võib olla palgaerinevuse tuvastamine ja kaotamine – soo, rahvuse, riikide jne alusel. See võtab tõenäoliselt aega ja rahalisi vahendeid, kuid see on võimas viis väljendada, et teie organisatsioonis hinnatakse kõiki võrdselt.


S. Chris Edmonds on The Purposeful Culture Groupi esineja, autor ja tegevkonsultant, kus ta on asutaja ja tegevjuht. Ta on kirjutanud või kaasautoriks seitse raamatut, sealhulgas “Kultuurimootor.” Tema viimane raamat “Hea tuleb esikohale”, avaldati hiljuti ja see on koos Mark Babbittiga. Edmondsi videod, postitused ja taskuhäälingusaated on saadaval aadressil DrivingResultsThroughCulture.com. Jälgi Edmondsit Twitter, Facebook, LinkedIn ja Apple’i taskuhäälingusaated.

Kui teile see artikkel meeldis, registreeruge SmartBriefi tasuta meiliuudiskirjade saamiseks juhtimise kohta ja personalijuhtide jaoksSmartBriefi hulgas rohkem kui 250 tööstusele keskendunud uudiskirja.

Leave a Reply