Mida saavad juhid P&O Ferriesilt ja suurest tagasiastumisest õppida?

0
Mida saavad juhid P&O Ferriesilt ja suurest tagasiastumisest õppida?
(Pildi krediit: Pixabay)

Selle nädala saates “Bosses Behaving Badly” saame teada, et Ühendkuningriigi juhtiv parvlaevaoperaator P&O Ferries avaldas hiljuti vallandas 800 töötajat kolmeminutilise eelsalvestatud suumikõne kaudu. Vallandatud ohvitseride ja meeskonna asemele palgati odavamad agentuuritöötajad.

Väidetavalt kohtusid turvatöötajad parvlaevadega dokkidel, et vallandatud töötajad eemaldada ja seejärel asendusmeeskonna ülevõtmist hõlbustada.

Sellise keerulise sõnumi edastamiseks on tuhat viisi. Vähesed neist viisidest on nende ohvitseride ja meeskonnaliikmete aastatepikkused jõupingutused ja panused nii alandavad, halvustavad ja halvustavad kui isikupäratu videosalvestus ja turvatöötajad, kes on “üleminekuks” käepärast.

Seda, kas P&O Ferries jätkab tegevust, tuleb näha ja koondamine ise võis olla ebaseaduslik.

Need töötajad ei loobunud, kuid paljud, paljud töötajad on seda teinud. 48 miljonit USA töötajat lahkus 2021. aastal vabatahtlikult töölt. Veel 4,3 miljonit loobus oma töökohad 2022. aasta jaanuaris.

Uus Pew Research Centeri uuring leidis, et kolm peamist põhjust, miks ameeriklased eelmisel aastal töölt lahkusid, olid madal palk (63% vastanutest nimetas seda peamiseks põhjuseks), edasiminekuvõimaluste puudumine (63%) ja lugupidamatuse tundmine tööl (57% vastanutest). ).

Kõik need kolm põhjust on lugupidamatuse erinevad varjundid. Kui juhid tahavad andekaid mängijaid hoida ja andekaid mängijaid meelitada, peavad nad arvestama vajadusega luua töökoht, kus austus on sama oluline kui tulemused.

Meie uues Amazoni bestselleris “Hea tuleb enne” Mark Babbitt ja mina kirjeldame, kuidas juhid saavad luua ja säilitada kompromissitu töökultuuri, mis põhineb austusel – mis omakorda toob kaasa tulemusi. Meie kliendid naudivad 18 kuu jooksul pärast meie tõestatud kultuuriprotsessi rakendamist pidevalt kasu töötajate kaasamises (40%), klienditeeninduses (40%) ning tulemustes ja kasumis (35%).

See pingutus nõuab, et kõrgemad juhid määratleksid oma soovitud kultuuri, seejärel viiksid vastavusse ja viimistleksid soovitud kultuuri, modelleerides, tähistades, mõõtes, juhendades ja juhendades austust igas suhtluses.

See on raske töö, kuid miski pole ärijuhtide jaoks rõõmustavam, kui nad näevad iga päev austust, mis toob tulemusi.


S. Chris Edmonds on The Purposeful Culture Groupi esineja, autor ja tegevkonsultant, kus ta on asutaja ja tegevjuht. Ta on kirjutanud või kaasautoriks seitse raamatut, sealhulgas “Kultuurimootor.” Tema viimane raamat “Hea tuleb esikohale”, avaldati hiljuti ja see on koos Mark Babbittiga. Edmondsi videod, postitused ja taskuhäälingusaated on saadaval aadressil DrivingResultsThroughCulture.com. Jälgi Edmondsit Twitter, Facebook, LinkedIn ja Apple’i taskuhäälingusaated.

Kui teile see artikkel meeldis, registreeruge SmartBriefi tasuta meiliuudiskirjade saamiseks juhtimise kohta ja personalijuhtide jaoksSmartBriefi hulgas rohkem kui 250 tööstusele keskendunud uudiskirja.

sarnased postitused

Leave a Reply