Meeskonnas pole “mina”.

0

Meeskonnas pole “mina”.

Miski ei vähenda juhi usaldusväärsust kiiremini kui sellised avaldused nagu “ma tegin …”, “Ma saavutasin …”, “Ma tegin …” ja nii edasi.

Juhtidena juhime meeskondi; me teeme väga vähe tegelikku tööd; meie meeskonnad on need, kes tõstavad raskusi, teevad rasket tööd, mis annab tulemusi, või kes pingutavad, et tagada eesmärkide saavutamine.

Kuid sõna I kasutamisega õõnestame nende panust, piirame krediidi jagamist ja anname mõista, et meie olime edu peamiseks põhjuseks.

Juhid, kes kasutavad väiteid, me tegime…, saavutasime…, tegime… ja nii edasi, näitavad oma meeskondadele austust, nad jagavad tunnustust. Nad suurendavad oma usaldusväärsust ja usaldust, mida meeskond nende vastu tunneb, ning tagavad, et järgmisel korral, kui olukord läheb raskeks, on meeskond olemas, et aidata neil uuesti edu saavutada.

Juhid, kes koguvad endale krediiti, avastavad end potentsiaalselt üksi seismas, kui asjad hakkavad järgmisel korral valesti minema.

„Meie” on nii väike sõna, kuid sellel võib olla märkimisväärset kasu.

Kui soovite rohkem teada saada väga kaasatud meeskondade loomise või paremaks juhiks olemise kohta klõpsake linki kokku leppida kohtumise ja rääkida, kuidas saan aidata.

sarnased postitused

Leave a Reply