Suvi on möödas ja oleme kõik täie hooga tagasi. Miks peaksite siis võtma nädalast tund aega, et sel reedel oma juhtimise kallal töötada? Sest Good Leadership Breakfast esineja on ainulaadne juht, kellel on kolm pragmaatilist eduharjumust, mis parandavad teie juhtimist.

Kõneleja
Duchesne DrewMinnesota Public Radio president, kõneleb teemal: koos õilmitseda. Ta jagab oma kogemusi esimese afroameeriklasest juhina oma rollis, sealhulgas sellest, kuidas tema meeskond sotsiaalmeedia, ülemaailmse pandeemia ja rassilise ebaõigluse liikumise suureneva intensiivsuse tõttu oma ärimudelit uuesti leiutab.

Edu harjumused
Eduharjumused on asjad, mida juhid on õppinud ikka ja jälle kordama, sest need tõesti toimivad. Duchesne’ilt kuulete nendest kolmest eduharjumusest, mis aitavad MPR-i meeskonnal suurepäraseid tulemusi saavutada:

  1. “Väljaspool” Sidusrühmade mentaliteet edu mõõtmiseks
  2. Kaks korda nädalas toimuvad juhtide koosolekud, mille struktureeritud päevakava on korraldatud visiooni ja eesmärkide ümber
  3. Juhtmeeskonna lauas võrdse hääle nõudmine: kõik kaaluvad, et nad saaksid eesmärke jagada

Hämmastav Evolutsioon
Hea juhi hommikusöök sündis suure majanduslanguse ajal, kui inimesed olid kurnatud meie elu suurima majanduslanguse tagajärgedest. Kõik töötasid väga kõvasti, püüdes lihtsalt oma töökohti – või ettevõtteid – elus hoida. Nii et kui ma küsisin juhtide rühmalt, kas nad tahavad kokku tulla, et arutada seda küsimust: kas te ikka usute, et headus maksab?… Kohale tuli 73 inimest. Ja nad nõudsid, et kordaksime seda kohtumist.

See oli peaaegu 12 aastat tagasi. Ja me oleme jätkanud headus maksab vestlust läbi Good Leadership hommikusöögisarja. Sel reedel saab 92ndepisood. Pikaealisus ja sisu pidev täiustamine on meeskonna jaoks nii uhkuse kui ka rahulolu allikaks. Sari jätkub virtuaalse (ja tasuta) ülekandena kuni selle aasta lõpuni, jõudes teieni otseülekandena Minneapolise piirkonnas asuvast telestuudiost.

Ootame teid veebis sel reedel kell 9.00 CST, et õppida kõigest, mida Duchesne’il on pakkuda. Kui te pole veel registreerunud, saate siin.