7 viisi tervise toomiseks töökohale

0

7 viisi tervise toomiseks töökohale

Teie töötajate üldist tervist ja heaolu võib suuresti mõjutada nende jaoks loodud töökeskkond. Tervislik töökeskkond on selline, kus töötajad tunnevad end turvaliselt, puhtana ja mugavalt.

On mõned põhitoimingud, mida saate teha, et aidata oma töötajatel säilitada tervislikku töökeskkonda.

Hoidke see puhtana ja segaduseta

Segases ja määrdunud töökohas võivad bakterid ja mikroobid areneda. See võib põhjustada ka õnnetusi ja vigastusi. Nende ohtude vältimiseks hoidke oma tööruum puhas ja korras.

Julgustage tervislikke toitumisharjumusi

Töötajate tervist ja heaolu võivad mõjutada toitu, mida nad tarbivad. Julgustage inimesi tooma tööle tervislikke suupisteid ja lõunasööke ning tegema neile köögi või puhkeruumi, kus nad saaksid ise süüa valmistada. Seadke sisse tervislike jookidega soodaaparaat või pakkuge töötajatele tervislike toitumisharjumuste soodustamiseks toetust tervisliku toidu ostmiseks.

Reklaamige regulaarset treeningut

Sedentism võib põhjustada mitmesuguseid terviseprobleeme, sealhulgas rasvumist, südame-veresoonkonna haigusi ja diabeeti. Julgusta oma töötajad regulaarselt treenima, et aidata neil neid tervisemuresid vältida. Saate seda saavutada, andes neile jõusaali liikmelisuse või korraldades rühmatreeningu tunde.

Jõustage uimastivaba töökoha poliitika

Ainete väärkasutamine töökohal võib põhjustada mitmesuguseid probleeme, sealhulgas töölt puudumisi, õnnetusi ja vigastusi. Uimastivaba töökoha poliitika jõustamine aitab teie töötajatel olla ohutu ja terve. Saate aidata sõltuvust põdevat töötajat, suunates ta raviasutusse või andes ressursse, näiteks töötajate abiprogrammi (EAP). Samuti saate aidata, luues ja jõustades uimastivaba töökoha poliitikat. Kui kahtlustate, et töötaja kasutab narkootikume, võite panna ta uimastitestile.

Reklaamige regulaarseid puhkepause

Pauside tegemine on kasulik inimese vaimsele ja füüsilisele heaolule. Julgustage oma töötajaid terve päeva jooksul pause tegema, et olla terve. Saate seda saavutada, pakkudes puhkeruume või andes neile aega lõõgastumiseks ja värskendamiseks. Võite isegi otsida parimad ettevõtte jõulukingid kinkida neile enne, kui nad jõuludeks puhkuse võtavad.

Julgustage tervislikku töö- ja eraelu tasakaalu

Liiga palju töötamine võib põhjustada läbipõlemist ja terviseprobleeme. Julgustage oma töötajates tervislikku töö- ja eraelu tasakaalu, et aidata neil tervena püsida. Saate seda saavutada, pakkudes paindlikku tööaega või teenuseid, nagu lapsehoid.

Töötajate allahindlused

Töötajad kalduvad rohkem kasutama allahinnatud tooted ja teenused. Pakkuge oma töötajatele allahindlusi tervisega seotud toodetelt ja teenustelt, et aidata neil raha säästa ja tervena püsida. Saate seda teha by teha koostööd kohalike ettevõtetega või pakkuda töötajatele allahindluse saamiseks kuponge või koodifraase.

Keskendutakse sellele, et töötajad oleksid tööl õnnelikud ja terved. Ülaltoodud juhiseid järgides saate luua turvalise, tervisliku ja produktiivse töökoha. Teie töötajad hindavad teie jõupingutusi tervisliku tööõhkkonna edendamisel ja tõenäoliselt jäävad nad teie ettevõttesse pikemas perspektiivis. Sa mitte ainult ei paranda nende tervist ja heaolu, vaid parandad ka nende suhteid.

sarnased postitused

Leave a Reply