3 uuenduslikku viisi, kuidas tööandjad saavad võidelda suure tagasiastumise vastu

0
3 uuenduslikku viisi, kuidas tööandjad saavad võidelda suure tagasiastumise vastu
(Pildi krediit: Jon Tyson / Unsplash)

Tööandjad, kes on suures tagasiastumises põlvini, vajavad uuenduslikke ideid, kuid kõigi liikuvate osade tähelepanu on lihtne häirida. Tänapäeval peab tööhõive stseen tööandjatele välja nägema pinballimänguna. Paljutõotav kandidaat lööb vestlusprotsessis suurepäraselt välja ja näib tõenäoliselt pakkumise vastu võtvat, et saada parem hüvitise ja hüvede pakett minema meelitada. Olemasolevad töötajad otsustavad hüpata aerult mõnele teisele võimalusele, mis näeb välja veidi toretsev ja värvikam.

Selgub, et loomingulistest hüvedest on saamas tööandjate parim vahend Suure tagasiastumise vastu võitlemisel.

Ettevõtted ei saa loota stiimulitele, mis varem meelitasid uusi töötajaid ja säilitasid väljakujunenud töötajaid. Mänguvälja osas on kõik muutunud. Inimestel on varasemast võimsam läbirääkimisžetoon ja paljud neist näevad pärast pandeemiaaastaid tööelu teistsuguse pilguga.

Mitmed ettevõtted takistavad Suurt tagasiastumist, mõeldes rahalistest stiimulitest ja traditsioonilistest hüvedest kaugemale, et muutuda töötajate jaoks ahvatlevamaks. Need ei ole lühiajalised tegevused säilitamise tagamiseks; need on väga uuenduslikud eelised, mis tekitavad positiivseid pikaajalisi lainetusi.

Tehnoloogia kasutamine töötajate tervise parandamiseks

Ettevõtted ei saa mõistlikult saata tervisetreenerit iga abivajava töötaja kontorisse (või kodukontorisse), küll aga saavad nad abi oma peopesale panna digitaalsete tervisetreenerite näol. Tõhus digitaalne tervisekoolitus plaanib kombineerida videopõhiseid õppemooduleid, terviklikku tervisega seotud sisu ja kognitiiv-käitumuslikku koolitust, et lahendada vaimse tervise väljakutseid, säilitada kroonilisi terviseprobleeme, nagu diabeet ja palju muud.

Digitaalne tervisenõustamine võib olla kasulik nii töötajale kui ka tööandjale. Töötajatele juurdepääsetava abi pakkumine võib tõsta tootlikkust ja vähendada töölt puudumisi.

Luues isikupärastatud kogemusi ja pakkudes sihitud sisu, mis meeldib erinevatele õpistiilidele, võivad sellised programmid töötajaid tõhusalt kaasata – suurendades tõenäosust, et töötajad programmi lõpule viivad ja püsivalt positiivseid tulemusi saavutavad. Clark Lagemann kirjutab.

Hüvede kohandamine erinevate vanuserühmade jaoks

Erinevates eluetappides olevatel töötajatel on otsuseid langetades erinevad vajadused reproduktiivküsimused, seksuaaltervis ja perekonna loomise meetodidnagu asendusemadus ja lapsendamine. Porgandi viljakusmille klientide hulka kuuluvad Stitch Fix ja Zoom, on laiendanud oma pakkumist, et hõlmata menopausi ja madala testosteroonitasemega seotud teenuseid.

Tööandjad on mõistnud, et selle ande säilitamine ja selle tagamine, et nad teevad kõik, et suurendada oma naisjuhtide tootlikkust ja õnne, on ettevõtte ja lõpptulemuse jaoks oluline,“ ütleb Carrot Fertility kaasasutaja ja tegevjuht Tammy Sun, märkides, et märkimisväärne hulk naisjuhte, kes on sageli karjääri keskpaigas, on just sel hetkel, kui neil on menopaus ja menopaus. Nende praegustele vajadustele vastavate loominguliste hüvede lisamine võib hoida töötajaid töös.

Eesliini töötajatele võrdse juurdepääsu tagamine haridushüvitistele

Tavaliselt on kõige rohkem abi olnud õppemaksu hüvitamise programmidest töötajad, kes olid rahaliselt piisavalt kindlustatud, et maksta oma jätkuva koolitusvajaduse eest ja oodata tagasimaksmist. Kuna riik nihkub kolledži kraadide osas teistsugusele vaatenurgale, mõistavad mõned tööandjad, et nad jätavad kasutamata võimaluse anda suuremale hulgale töötajatele rohkem haridust, mis lõpuks aitab pikas perspektiivis kõiki.

Eesliinitöötajal on palju lihtsam haridusprogrammi registreeruda, kui ta ei pea protsessi alustamiseks omast taskust maksma.

Koos 48% Ameerika töötajatest öelda Gallupile, et nad on valmis vahetama üle uue töökoha, kui neile pakutaks oskuste väljaõppe võimalusi, võlavaba haridusprogrammi väärtust kaubamärgi nime, talentide ligimeelitamise ja töötajate hoidmise seisukohast on raske üle hinnata,“ ütles Natalie McCullough. gildi haridusest ja Lorraine Stomskkirjutan Walmartist.

Kõige eesrindlikumad eelised ei tõrju kultuuri tähtsust

Need kolm näidet näitavad, kuidas ettevõtted saavad oma töötajate vajadusi arvesse võtta ja kuidas nad saavad kõrvale heita piiravad tavapärased ideed uudsete kontseptsioonide kasuks, mis võivad inimeste elu muuta. Siiski a mürgine ettevõttekultuur varjutab isegi kõige atraktiivsemad eelised.

Kindlasti minge välja ja leidke viise, kuidas aidata oma töötajatel elada tervislikku elu, korralikku hüvitist ja võimalust saada kompetentsemaks ja haritud spetsialistiks. Kuid ärge kunagi unustage, et immateriaalne tasu kultuurist, mis teeb iga päev tööl olemise naudinguks, hoiab neid teiega kõige kauem.

Paula Kiger on ettevõtte eriprojektide asepresident Digimentaatorid, sotsiaalmeedia konsultatsioonifirma. Varem oli ta SmartBriefi mittetulundussektori toimetaja. Leiad ta tema blogist Suur roheline pliiatspeal Instagramkell LinkedIn ja edasi Twitter.

___________________________

Kui teile see artikkel meeldis, registreeruge SmartBriefi tasuta meiliuudiskirja saamiseks aadressil HR. See on SmartBriefi enam kui 250 tööstusele keskendunud uudiskirja hulgas.

sarnased postitused

Leave a Reply