10 parimat viisi, kuidas olla müügimeister mis tahes valdkonnas

0
10 parimat viisi, kuidas olla müügimeister mis tahes valdkonnas

See on osa blogide ja videote seeriast, mis on loodud selleks, et aidata teil elus “ebaausalt” võita.

Elus me kõik vaja müüa ellu jääda. Me ei pea olema ellujäämiseks ainult tippmüüjad, et müüa. See ajaveeb pole mõeldud ainult müügiinimestele. See on mõeldud tavalistele inimestele nagu sina ja mina.

Elus peame end maha müüma kurameerimise või intervjuu ajal või isegi tööl olles. Võib-olla peame oma perekonda ja sõpru konkreetses idees veenma. Nii et näete, et see pole mõeldud ainult müügiinimestele. Müügioskusi ei nõua mitte ainult müügiinimesed, vaid me kõik, kes peame oma ideedes, projektides ja mõtteviisis teisi veenma, et teised meie teed järgiksid. Tõelised meistrid teavad, kuidas elus võita. Müüa ükskõik mida kas see on idee või toode, on elus edu saavutamise lahutamatu osa.

Allolev video näitab teile, kuidas olla parim relvamüüja.

Sa ei pea lugema Harvardi äriülevaadet, et teada saada, milline on hea müügimees või millised on suurepärased asjad, mida kõik suurepärased müügiinimesed teevad. Olenemata sellest, kas olete väikeettevõte, suurettevõte või eraisik, vajate neid 10 allolevat oskust, et teada saada, mida parimad müügiinimesed teisiti teevad.

Sa ei pea olema müügis, et olla tippmüüja. Võite olla üksikisik müügis või mõnel muul funktsioonil või ärivaldkonnas ning oma ideede ja mõtete müümiseks omaks võtta tippmüügiinimese oskused ja omadused.

Kas olete kunagi mõelnud, miks võivad mõned inimesed teile ideid, tooteid või teenuseid müüa? Mis teeb need inimesed nii eriliseks? Mis neil on, mida sul pole? Miks nad alati võidavad?

Peate teadma, et kuigi mõned neist õnnestumistest võivad teile tunduda ebaõiglased, on neil tööriistade, käitumisviiside ja atribuutide komplekt, mida nad usuliselt põhjalikult järgivad.

Enne kui jõuame sellesse, mis teeb mõnest suurepärase müügiinimese, peame kõik uskuma endasse. Peame uskuma, et oleme meistrid ja suudame saavutada kõike, mida oleme ette võtnud. See ei kehti ainult müügiinimeste kohta. See ei tähenda ka seda, et edu saavutamiseks peate minema Ivy League’i nagu Harvard Business School.

Oma tööalase karjääri jooksul olen palganud ja juhtinud 1000-liikmelisi meeskondi ning juhtinud äriüksusi, mis toovad tulusid üle miljardi dollari.

Nende tegevuste ajal olen täheldanud, et mõned inimesed on alati võitjad. Need ei ole ainult müügimeeskondade inimesed. Nende hulka kuuluvad kõigi funktsioonide ja töökohtade meeskonnaliikmed. Nad suudavad alati läbi suruda või veenda teisi teatud idee või projektiga kaasa minema.

Üks väga oluline atribuut, mida ma märkasin, oli see, et neil võitjatel polnud lühikesi võimalusi. Võitjad teevad alati kõvasti tööd. Lisaks hoolivad nad oma klientidest, klientidest või kellest iganes, kellele nad ideed müüvad.

Kõik need võitjad ja supermüügiinimesed uskusid endasse. Need võitjad tegutsevad, mõtlevad ja käivad nagu võitjad. Nad ei lase ühel või ühelgi olukorral panna end teisiti mõtlema või tegutsema.

Püüdes olla hea müügiinimene ei tähenda ainult e-kirjade saatmine, helistamine ja rämpsposti lõhkamine ning lootmine, et teine ​​inimene näksib. Hea müügiinimene tunneb oma tegemiste üle uhkust. Nad peavad uskuma oma tootesse, teenusesse või ideesse. Nad ei tee seda lihtsalt sellepärast, et nad peavad seda tegema.

Muidugi on ka teisi põhilisi atribuute ja aspekte, mis peavad olema enne, kui temast saab tippmüüja. Nende hulka kuuluvad head suhtlemisoskused, head kuulamisoskused, positiivne temperament ja palju kannatlikkust.

Aktuaalsed teadmised, mis ühel heal müügiinimesel peaksid olema, peaksid ületama tema asjatundlikkust, suhtlemisoskust, potentsiaalsete klientide ja torustike juhtimist ja muud. Need on mitmed aspektid peale selle, mida tuleks käsitleda ja olla hea, et olla parim relvamüüja.

Neid 10 parimat atribuuti on uuritud tuhandete müügiinimeste seas üle maailma. Kuigi need võivad tunduda lihtsad ja arusaadavad, ei mõista paljud müügiinimesed seda. Kujutage vaid ette, et 80 protsenti müügiinimestest ei peeta kõrgetasemeliste müügiinimeste hulka. Selleks, et teda pidada edukaks müügiinimeseks, peab ta kuuluma müügimeeskonna 20 protsendi parima hulka.

Võib tunduda ebaõiglane, et suure jõudlusega müügiinimesed võidavad alati. Secret kastet pole. Vaadates minu videot ja lugedes seda blogi, annab see teile ebaaus eelise võita või elus edu saavutada.

Üks põhilisi tööriistu või oskusi, mida me vajame elus “ebaõiglaselt” võitmiseks, on võime müüa ja/või veenda teisi oma ideedes, mõtetes ja viisides.

Selles sisalduv mõte ja ideed sobivad mitte ainult müügiinimestele, vaid ka väikeettevõtete omanikele, töötajatele, suurettevõtete juhtidele või teistele. See ei kehti ainult suurettevõtete, väikeettevõtete või müügiinimeste kohta. Need kehtivad meie kõigi kui üksikisikute kohta. Väga sageli inimesed lihtsalt ei viitsi teatud ainet või oskust õppida või sellest teada saada lihtsalt sellepärast, et nad arvavad, et see on kasulik ainult siis, kui me tegeleme äriga või teeme äri või kui meil on ettevõtlusega midagi pistmist. See pole kindlasti nii.

Teil võib olla raamatukogu raamatuid või võite minna Harvard Business Schooli; vahet pole, kui te ei suuda inimesi oma ideedes ja mõtetes veenda. Kujutage vaid ette, mida hea müügiinimene teeb või peab tegema. Kujutage ette, et proovite veenda inimest või ettevõtet loobuma oma rahast kaupade või teenuste eest, mida nad võivad või ei pruugi vajada. See on jõud. See on esimene asi, mida me peaksime omandama, et elus ebaõiglaselt võita. Elus või äris edu saavutamiseks peaksime suutma veenda ettevõtet või eraisikut oma teed minema – täpselt nagu parimad müügiinimesed.

Mis teeb siis kellestki supermüügiinimese. Nii et siin on kõrgetasemelise müügiinimese 10 parimat omadust ja oskust.

  1. Elus pole otseteed. Elus võitmiseks peate kõvasti tööd tegema. Kõik edukad müügiinimesed, keda ma kõiki tean töötama väga kõvasti.
  2. Siis peame inimestega läbi saama. Kõik hästi toimivad müügiinimesed, keda tean, saavad inimestega läbi. Neil on see, mida me kutsume a väga kõrge emotsionaalne intelligentsus. Mõned kõrge emotsionaalse intelligentsuse tunnused hõlmavad olemist praktiline, enesekindel ja tahtlik. Lisaks peavad nad müügiinimestena läbima väga paindlikud ja valgevee tingimused. Selleks peavad kõik müügiinimesed olema paindlik.

Kõik head müügiinimesed kõrgel emotsionaalne teadlikkus ja hoia oma emotsioone kontrolli all.

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, head müügiinimesed peavad olema a kõrge empaatiaaste. Sisuliselt tähendab see seda, et hea müügiinimene teab, kuidas end kellegi asemele panna.

  1. Alati kõrgetasemelised müügiinimesed võimendada oma suhteid ja sisemisi võrgustikke et saada oma klientidele parim pakkumine. Seega ei pea te oma võrgustike kasutamiseks olema edukas müügiinimene. Saate seda teha ka oma võrgus.
  2. Head müügiinimesed on tavaliselt väga sümpaatne. Elus, kui tahad võita ja edu saavutada, peab sul olema sümpaatne isiksus. Suure jõudlusega müügiinimesed saavutavad selle, viies oma huvid ja ühisosa klientidega vastavusse.
  3. Alati hästi toimiv müügiinimene vastama olles oma klientidele abiks või toeks.
  4. Alati edukad müügiinimesed näidata sotsiaalset aktsepteerimist oma tootest või ideest. Üksikisikuna saate seda tehnikat rakendada teiste enda poole meelitamiseks.
  5. Suure jõudlusega müügiinimesed näitavad a kõrge pädevus ja volitused. Need edukad müügiinimesed demonstreerivad seda oma käitumisega ja näitavad pädevust, täites alati seda, mis on lubatud. Need edukad müügiinimesed kannavad ennast ja näitavad üles suurt enesekindlust.
  6. Suure jõudlusega müügiinimesed edastada nappust või haruldust oma toodetest või teenustest. Mittemüügiinimesena saate ehk rakendada seda põhimõtet a kitsas võimaluste aken või piiratud aja jooksul oma idee või mõtete elluviimiseks.
  7. Suure jõudlusega müügiinimene on järjekindel ja alati oma kohustusi täitma. Suure jõudlusega müügiinimesed harjutavad sageli seda käsku “alalubatud ja üle pakkuda”. Nad peavad alati oma lubadusi ja täidavad oma kohustused.
  8. Alati edukad müügiinimesed näidata oma kliendile täiendavat väärtuspakkumist. Nii et ükskõik millist ideed, teenust või toodet, mida proovite veenda teisi omaks võtma või ostma, veenduge, et see annaks neile lisaväärtust.

Ülaltoodud loendist näete, et oma ideede ja mõtete müümiseks ja reklaamimiseks ei pea olema müügiinimene ega müügijuht. Nagu olete kindlasti eespool märganud, ei pea te olema mitte ainult hea esineja, et veenda kedagi teie ideed, toodet või teenust ostma, vaid palju muid omadusi mis on edu saavutamiseks vajalikud.

Nii et see ei tähenda ainult head juhtimist või müüki või lihtsalt kuulamisoskust, vaid selleks, et saada heaks müügiinimeseks, on vaja palju omadusi.

Peaksite alati meeles pidama olulist hoiatust kõigi nende 10 atribuudi kohta, mida olete lugenud või mida videos näete. Hoiatus on see, et mida iganes te müüte, olgu see toode, teenus või idee, peab see looma lisaväärtust sellele, kellele te seda müüte.

Nüüd, kui teate 10 parimat oskust, mille abil olla edukas müügiinimene, võite minna ja võita ja elus edu saavutada. Müüge oma ideid, mõtteid, teenuseid ja tooteid mis tahes keskkonnas. Pole vahet, kas tegemist on isikliku, sotsiaalse või ärikeskkonnaga. Nüüd on teil oskused elus edu saavutamiseks ja “ebaõiglaselt” võitmiseks. Nüüd saate olla enimmüüdud müügiinimene nagu tõelised müügiinimesed ja olla elus võitja!

Nii et minge edasi, saage kõigi aegade 10 suurima müügiinimese hulka. Nüüd teate kõiki omadusi, mis tippmüügiinimesel peaksid olema. Olete läbinud müügiinimese 10 parimat omadust ja teate 10 parimat asja, mida suurepärased müügiinimesed teevad. Tead ja saad hakkama.

Nii et jätkake ja nautige videot. Loodan, et sinust saab võitja nagu need meistrid. Nende omaduste tundmine ja harjutamine annab teile kindlasti “ebaaus” eelise elus võita.

Nii et mine edasi ja ole meister!

Vaadake minu You Tube’i kanalit ebaausalt võitu, et näha rohkem selliseid kalliskive https://www.youtube.com/c/WinUnfairly

Jälgi mind Instagramis ja Twitteris @winufairlys Kui teile meeldis see, mida lugesite või vaatasite, võib teile meeldida ka

1. Pipe it or perish – müügijuhtimise kunst

2. Super diil tegija või vihmategija kümme (10) aspekti

sarnased postitused

Leave a Reply