10 ebaõiglast viisi, kuidas elus võita, VALDADES SUHTLEMISKUNSTI – 1. osa

4
10 ebaõiglast viisi, kuidas elus võita, VALDADES SUHTLEMISKUNSTI – 1. osa

Kas sa oled võitja?

Miks tundub, et mõned inimesed võidavad elus alati ja on kõiges paremad, mida nad teevad? Kas see tundub teile ebaõiglane?
Ma kasutan mõisteid “ebaõiglaselt” meelega. Nendel inimestel, kes võidavad järjekindlalt, on võitmiseks tööriistad ja ressursid, seetõttu kasutan terminit „ebaausalt”.

Enne alustamist pange tähele, et see on jätk minu varasematele blogidele ja videotele, mis sisaldavad enam kui 100 omadust, oskust, atribuuti ja aspekti, kuidas elus “ebaausalt” võita.

Kui klõpsate minu veebisaidil aadressil Win Unfairly.com või minu Win Unfairly You Tube’i kanalil, leiate palju muid haruldasi kalliskivide kollektsioone, mis aitavad teil elus “ebaausalt” võita.

Arvestades järgmise oskuse kriitilisust ja tähtsust, et elus “ebaausalt” võita, jagan teiega oma ideid ja mõtteid nende kohta kahes eraldi blogis/videos.

Selle blogi/video esimeses osas jagan teiega ühte väga olulist oskust, mis on KOHUSTUSLIK omandamine, et elus läbi lüüa ja võita “ebaausalt”. See oluline oskus, millele ma viitan, on “kommunikatsioon”.

Enamik inimesi eeldab, et nad teavad, mida suhtlus tegelikult tähendab. Meie kui inimeste mitmekülgne ja erinev keerukus tähendab, et suhtluses on rohkem, kui esmapilgul paistab.

Tõhusate suhtlemisoskuste omandamiseks, et elus “ebaausalt” võita, peame ESITEKS mõistma suhtlemise keerukust ja keerukust. Nende äärmuslike keerukuse, keerukuse ja erinevate permutatsioonide tõttu kulub keskmisel inimesel tavaliselt terve elu, et mõista, mida tähendab tõhus suhtlus, et elus “ebaausalt” võita – välja arvatud juhul, kui sellel inimesel on selles olulises valdkonnas struktureeritud ja tahtlik erialane koolitus.

Olenemata sellest, kas olete eraisik, väikeettevõte või suurettevõtte töötaja, see lühike video juhatab teid esmalt läbi ja võimaldab teil mõista suhtluse keerukust ja keerukust, et elus “ebaausalt” võita.

Kes ma olen?

Kõigepealt paar sõna endast – minu nimi on John Lincoln ja ma olen raamatu “”Ühendage punktid” – mänguraamat, mis aitab teil oma klientide ja kasumiga ühendust võtta. Kui olete huvitatud, saate raamatu osta Internetist Amazonist – siin on ostmiseks link “ühendage punktid”

Olen palganud ja juhtinud enam kui 1000 inimesest koosnevaid kommertsmeeskondi, nagu teiegi, ning olen rakendanud nende inimestevahelise suhtluse keerukuse ja keerukuse mõistmist, et võita oma konkurente paljudes riikides. Olen neid teadmisi ja oskusi rakendanud ka suhtlemisel töötajate, klientide, tarnijate, müüjate, konkurentide, partneritega ja isegi oma isiklikes suhetes.

Teel olles sain õnnistatud elamise, töötamise ja juhtimisega või panustasin oluliselt miljardi dollari väärtuses ettevõtete juhtimisesse USA-s, Jaapanis, Ühendkuningriigis, Indias, Malaisias, AÜE-s (Dubai), Saudi Araabias, Brasiilias ja Tais.

Lisateavet minu kohta leiate minu veebisaidilt või LinkedInist aadressil http://linkedin.com/in/johnlincoln

Elus võitmiseks peate mõistma suhtlemise keerukust

Seega oleme tagasi olulise teema juurde, milleks on inimestevahelise suhtluse keerukuse ja keerukuse mõistmine. Teil PEAB olema täielik arusaam nendest keerukustest ja keerukustest, et omandada tõhusad suhtlemisoskused, et navigeerida ja “ebaõiglaselt” võita ning elus edu saavutada.

Mis on need suhtluse keerukused ja keerukused, mida peame teadma ja mõistma, et “ebaausalt” võita?

Kui me muutume edukamaks ja suhtleme erinevate hierarhiate või tasandite ja kultuuridega, lööme sageli oma pead vastu seina, püüdes mõista, miks mõned inimesed meist lihtsalt ei saa?

Kas teate, et enamik inimesi lihtsalt reageerib sellega, et EI tegele rohkem ja jätab suure tõenäosusega “raha” lauale. Tõelistel võitjatel on ebaõiglased vahendid keerukuse ja käitumise mõistmiseks, et võimaldada neil asjakohaselt reageerida ja suhelda.

Kuigi enne alustamist peaks selles videos kirjeldatud suhtluse laiaulatusliku keerukuse ja keerukuse mõistmine enamikus olukordades teile kasulikuks osutuma ja andma teile edu, et võita ebaausalt, pidage meeles, et suhtlusel on palju nüansse ja kultuurilisi aspekte. mida siin lihtsalt ei saa täielikult kajastada.

Siin on 10 peamist suhtluse keerukust ja keerukust, mida peaksite teadma. Jällegi saab nende oskuste ja tähelepanekute tundmist rakendada oma isiklikus, tööalases ja/või ärilises olukorras.

  1. Mida sa öelda tahtsid – tõhusa verbaalse suhtluse jaoks asume tavaliselt kavatsusega või eesmärgiga midagi öelda.
  2. Mida me tegelikult ütlesime – kui me suhtleme verbaalselt, võib see, mida me tegelikult ütlesime, nii palju erinev sellest, mida me kavatsesime.
  3. See, mida me arvasime, mida me ütlesime – kui me suuliselt suhtleme, võib see, mida me arvasime, et suhtleme, olla nii erinev sellest, mida me tegelikult suhtlesime või mida me kavatsesime edastada.
  4. Mida teine ​​​​inimene kuulda tahtis – Suuliselt suheldes peaksime olema teadlikud, et see, mida me tahtsime, et teine ​​inimene kuuleks, võib nii palju erineda sellest, mida ta kuulda ootas.
  5. Mida teine ​​inimene kuulis – Samuti peaksime teadma, et teine ​​inimene kuulis tõenäoliselt midagi täiesti erinevat sellest, mida me arvasime või eeldasime, et teine ​​​​inimene kuuleb.
  6. Mida me arvasime, et teine ​​​​inimene kuulis – selle süvenenud segaduse lisamiseks lahkume tõenäoliselt mõeldes (vale, lisan ), et teine ​​​​inimene kuulis seda, mida me tahtsime, et see inimene kuuleks.
  7. Lisaks peame mõistma selget erinevust regulaarse verbaalse suhtluse ja jutuvestmise tüübi vahel. Kui keegi suhtleb jutuvestmisviisil, pidage meeles, et jutuvestmine võib olla otsustava tähtsusega viis, mis aitab osapoolel ühiseid tähendusi luua. Nende lugude jutustamise sagedus, toon ja tugevus on kaudselt mõeldud tugevate kohustuste edastamiseks. Kui jutuvestmise kvaliteet on liiga hea, võite hankida või alternatiivselt investeerida rohkem raha, kui algselt kavatsesite. Võitmiseks on kriitilise tähtsusega äratundmine, millal see on lugu jutustav suhtlus, ja teadmine, et see on mõeldud ühiste tähenduste saamiseks ja konstrueerimiseks.
  8. Teine oluline suhtlusrühma tüüp, mida peame ära tundma, on see, kui keegi on “olulises suhtlusrežiimis”. See on kriitilise tähtsusega, kuna väitekirjad on omamoodi pikad ja sageli ette planeeritud. Olulisel suhtlusel on arvamused erinevad, panused on kõrged ja emotsioonid kõrgemad. Pidage meeles, et kui panused on kõrged, kipuvad inimesed muutuma jäigaks ja paindumatuks. Peale ilmse paindlikkuse nõudmise on veel üks oluline tööriist, mida kasutada, kui olete olulises suhtlusrežiimis, sõna “ja” kasutamine “aga” asemel.
  9. Me kõik teame, et kirjalik suhtlus on hädavajalik. Pidage alati meeles, mida Thomas Jefferson kirjutamise kohta ütles: “Ärge kasutage kahte sõna, kui üks teeb.” Pange tähele ka seda, et kui te pole kirjutamiskunstiga hästi kursis, veenduge, et teie kirjutisi kontrolliks ja redigeeriks keegi, kes on selles paremini osav kui teie. See, kuidas inimene pakub palju olulisi vihjeid selle inimese paljude aspektide kohta. Teisisõnu, kui sa ei oska hästi kirjutada, siis ära kirjuta!
  10. Igas suhtluses on olulisem see, mida me ei öelnud. Uuringud on näidanud, et 55% meie suhtluse tõhususest tuleneb mitteverbaalsetest suhtlusvihjetest, nagu näoilmed, toon, intonatsioon, kehakeel, meie kõne tempo ja helitugevus. Saame saata vaikseid sõnumeid ilma sõnagi lausumata. Muutus meie näoilmes ei viita mitte ainult emotsionaalse seisundi muutumisele, vaid võib tegelikult muuta ka meie emotsionaalset seisundit ennast.

Nii et järgmine kord, kui astume tähtsale koosolekule, pidage meeles, et kõndige enesekindlalt ja naeratades. Naeratuse sundimine või enesekindluse teesklemine iseenesest vähendab sageli stressitaset.

Elus võitmiseks on kehakeel oluline

Elus võitmiseks on oluline kehakeel – 10 “ebaõiglast” viisi, kuidas elus võita, VALDADES SUHTLEMISKUNSTI – 1. osa

Nüüd teame, et selleks, et olla tõhusad suhtlejad, ei pea me mitte ainult mõistma selle peensusi ja keerukust, mida me ütlesime või tahtsime, et teine ​​​​inimene kuuleks, vaid ka mõistma suhtluse tüüpi ja tagama, et me joondame oma sõnad meie sõnadega. välimus, intonatsioon ja kehakeel.

Seega peame tagama, et me ei kõnni koosolekul silmi pilgutades, keharaskust nihutades ja õlgu kehitades. Seda võidakse valesti tõlgendada millegi muu kohta, mille puhul me ei taha, et meid valesti mõistetaks. Selle asemel peaksime enesekindlalt ja naeratades sisse astuma. Tavaliselt läheb see kaugele.

Nüüd saate elus võita ja edu saavutada!

Nii et see on olemas. Nüüd teame keerukust, keerukust ja permutatsioone, mida peame arvestama. Siiski on siinkohal hoiatus. Enne nende teadmiste rakendamist on ALATI oluline, et võtaksime arvesse konteksti, kultuuri, keelt, etnilist päritolu, suhtlusstiili ja isiksuse erinevusi.

Selle ajaveebi ja video eesmärk on aidata meil mõista suhtluse keerukust ja keerukust. Neid teades saame nüüd edasi õppida, kuidas tõhusalt suhelda, et elus “ebaausalt” võita.

Nii nagu öeldakse, et kui inimesed räägivad, kuulake täielikult ja pange tähele, et suhtluses on kõige olulisem see, mida ei öelda. Pidage meeles vana ütlust “Targad mehed räägivad, kui neil on midagi öelda; lollid, sest nad peavad midagi ütlema!

Nii et ärge laske end lüüa. Olge alati võitja. Mine välja ja võida enesekindlalt igas elusituatsioonis. Nende oskuste ja tööriistade tundmine annab teile kindlasti edumaa ja annab teile “ebaausa” eelise.

Kui teile meeldis see, mida nägite või kui arvate, et teie meeskond, kliendid, töötajad, sõbrad, perekond või teised saavad sellest kasu.
palun edasta see link, vajuta allolevalt Like ja Telli
Võida ebaõiglaselt
Kuidas elus “ebaõiglaselt” võita

Videosari, mis aitab teil alati edu saavutada

Sulle ebaausa konkurentsieelise andmine
Twitter @winunfairly
Instagram @winunfairly

winunfairly.com Kõik õigused kaitstud

sarnased postitused

Leave a Reply